Nadpřirozeno a magiekouzla, rituály, lektvary, školy a hlavně nadpřirozeno

Jak se stát kočkodlakem

Publikováno 30.09.2015 v 21:25 v kategorii Kočkodlaci, přečteno: 124x

zdroj: kukuzu.infoblog.cz

Potřebujete:Kočičí chlupy, svíčky, miska, kopr, třezalka(Jedna čajová lžička zalitá čtvrtlitrem horké vody-do hrnku=čaj), mléko(mělo by být v malé misce)

Postup:Z kočičích chlupů uděláme kruh(jeden chlup si necháme). Vlezeme dovnitř kruhu. Na 4 světové strany zapálíme svíčky a sedneme si doprostřed. Do misky dáme kopr a zalijeme kapičkou čaje z třezalky, svůj vlas a potom tam dáme zbývající chlup. Mléko položíme vedle misky. Zbytek čaje z třezalky vypijeme. Poté zapálíme obsah mísy. Při tom lížeme mléko jako kočka a hrbíme hřbet. Po dohoření ohně zapředeme, zamňoukáme, zasyčíme(osvojení kočičích zvuků).

Zakončení:Po dohoření obsahu mísy její obsah vyklopíme ven(symbolické navrácení zemi). Poté klekneme do kruhu a poděkujeme Velké Matce. Asi takto: Děkuji ti Velká Matko, že si dohlížela na můj rituál. Dej, ať se můj rituál zobrazí ve skutečnosti. Děj se vůle Paní.

Poté zhasneme svíce(sever, jih, východ, západ) a kočičí chlupy navrátíme zemi.

Všichni nejsou vhodní se stát kočkodlakem. Šťastlivcům se to vyplní do 24 hodin, ostatním nikdy. Buď udělaly něco špatně, nebo jim to prostě není souzeno.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?