Nadpřirozeno a magiekouzla, rituály, lektvary, školy a hlavně nadpřirozeno

Kruhy v obilí u Jablonce

Publikováno 29.09.2015 v 21:12 v kategorii UFO, přečteno: 100x

17.7. 17:18 Tajemné agrosymboly se objevily v poli u obce Pulečný kousek od Jablonce nad Nisou. Tajemné obrazce se nachází jen několik desítek metrů od silnice.

„Myslím si, že to udělali nějací nadšenci. Možná, je to nějaká symbolika, kterou tady ukázali. A chytnou se toho ufologové. V loňském roce se podobné symboly objevily na Sychrově, takže to bude asi někdo z okolí,“ popsal své dojmy jeden z návštěvníků.

„Přijeli jsme se sem podívat z Jablonce nad Nisou, a to z čisté zvědavosti. Já nejsem žádný záhadolog ani ufolog. Jen mě to zajímá a chtěla jsem obrazec vidět na vlastní oči,“ uvedla další z přihlížejících.

„Já už jsem takových symbolů viděl několik a myslím si, že tento je určitě podvod. Ty jiné obrazce vypadaly jinak. Objevují se vždy na odlehlých místech a jsou dost daleko od rodinných domů. To proto, aby je lidé mohli v klidu vytvořit a nikdo je přitom neviděl. O agrosymboly se zajímám asi deset let,“ řekl další z nadšenců.

Obrazce v obilí lidé často vytvářejí pomocí prken, to aby byly okraje v polámaných stéblech zarovnané. Při pohledu shora jde o velmi působivé tvary.

Podle ufologů mají některé kruhy v obilí na svědomí mimozemské civilizace, které se snaží s lidmi komunikovat a předávat vzkazy či varování.
Tohle je obrázek obrazce:
(Podle mě to vypadá jako hnusna chobotnice s obří hlavou) :-)
Zdroj: internet  (nwm přesně jaké stránky)
Toy chica 

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?