Nadpřirozeno a magiekouzla, rituály, lektvary, školy a hlavně nadpřirozeno

Krvavý měsíc

Publikováno 21.09.2015 v 18:10 v kategorii Úplňky a magické datumy, přečteno: 280x

Zdroj: martin22.infoblog.cz Vhodné rituály: Drak Víla zla a smrti Čarodějka A mnoho dalších. Je ale silnější, než normální úplněk. Proto posiluje každý rituál a lektvar.
28.9. můžete na obloze za předpokladu jasného počasí vidět tento zvláštní úkaz, kdy bude „krvavý měsíc” nejblíže Zemi. Proto bude vypadat až o 14 procent větší a bude třicetkrát jasnější než obvykle.
Mnozí věří, že je předzvěstí něčeho zásadního, co změní sled událostí na této planetě. Jiní věří, že přináší nadcházející apokalypsu. Vždy totiž tento jev, nebo brzy po něm provázely stěžejní události, přírodní katastrofy, válečné stavy. Duchovní učenci tvdí a zastávají názor, že je Vesmír "Božím billboardem", kdy nám Bůh sesílá znamení, ale my je na zemi nevnímáme.
Uvidíme, co přinese tento krvavý měsíc, nechme se překvapit.
Hlavně ale nevytvářejte žádné předčasné katastrofické scénáře, děsivé apokalyptické děje, nenechávejte se strhávat strachem, obavami, protože vám to jen naruší už tak chabou psychiku. V tomto období navíc budete více citově zranitelnější a budete více vnímat to, co se děje kolem vás. Nepodléhejte iluzím, ale zachovejte si zdravý rozum a úsudek. Nesnažte se jen vidět to, co chcete vidět, ale nahlédněte i do toho, před čím zavíráte oči. Nechte do svého života přicházet vše, co k vám bude směřovat, výsledek uvidíte nebo pocítíte později. Spoléhejte především sami na sebe, buďte trpěliví, vaše skryté negativní emoce mohou více vylézat na světlo.

Toy chica 

Komentáře

Celkem 5 komentářů

 • "A" 21.09.2015 v 20:06 Neber si to osobně, ale tyhle rituály jsou blbost...
  A ten zdroj neuváděj. Dej tam zdroj Internet protože to není od mne :)


 • rainbow.infoblog.cz 22.09.2015 v 11:36 Z korozi všechny rituály se dělají při úplňku. Vzniká silného magnetické pole, protože při úplňku je měsíc nejblíže k zemi. Magnetické pole silně souvisí s magií. Proto posiluje rituály a magii.
  Toy chica


 • rainbow.infoblog.cz 22.09.2015 v 11:37 Promiň. Automatické opravování na mobilu...
  Snad to přečteš


 • Anonymní 24.11.2015 v 10:13 dik za informace


 • http://kredit4fk4fs.webgarden.cz 07.06.2016 v 18:30 pujcka do vyplaty 500 000


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?